Chceme, aby ste dokončili všetky Vaši projekty pred Vianocami!

Download Demo

Macroscop je softvér pre systémy IP - video pozorovania na otvorenej softvérovej platforme (VMS), ktorý zahŕňa najväčšiu  sadu analýzy video (inteligentných modulov) a sieťových videorekordérov (NVR). V súčasnej dobe viac ako 14.000 systémov IP videomonitorovania (IP CCTV system) pracuje s Macroscop po celom svete. S Macroscopem je možné vybudovať systém od 1 do nekonečného počtu akýchkoľvek IP kamer, serverov a pracovných miest pre monitorovanie. Každá licencia (licencovaný musí býť iba kanál) obsahuje všetky funkcie VMS.

Vyplňte jednoduchý formulár nižšie a jeden z našich odborníkov uskutočni vypočet vášho projektu behom 1 pracovného dňa. Ďakujeme vám za to, že nás kontaktovali! (Nikomu nebudeme poskytovať vaše údaje)

Please enter a numerical value

English version

Rozoznávanie poznávacích značiek aut (LPR - License-Plate Recognition)

Modul je navrhnutý tak, aby automaticky detektoval a zapisoval poznávací značky aut  91 krajín, ktoré boli v zorném poli IP-kamery. Špeciálna verzia pre parkovíska može býť použitá na sledovanie vstupu a výstupu vozidiel zo závodu, parkovísk a spoplatnených ciest. Verzia pre diaľnice može býť použitá na kontrolu vozidiel na pozemných komunikáciách na rôznych úrovniach (diaľnice, atď).

Možnosti:

  • Rozoznávanie poznávacích značiek aut na diaľnici do 180 km/h; 
  • Synchronizácia s prekážkami pre kontrolu vstupu alebo výstupu; 
  • Vytvorenie kartotéky "čiernych" a "bielych" zoznamov; 
  • Archív poznávacích značiek; 
  • Skupiny "zachytenia"

Výhody Macroscop

 Jednoduché stanovenie cien

 Video analytika

4 krát viac kamier na jednom serveri

1 kamera (kanál) = 1 licencie

  • Nie je potrebná základná licencia
  •  Nie je potrebná licencia pre server
  • Žiadna licencia miesta monitorovania (môžete použiť neobmedzený počet mobilných klientov pre OS iOS, Android, WinPhone, SmartTV zdarma + video vysielanie, streamy na vašu webovú stránku, a spravovanie vratnými kamerami  prostredníctvom webovej stránky pomocou Flash-zložky).
  •  Otvorený SDK pre vývojárov, technická podpora, možnosť prijímať aktualizácie system bez obmedzenia zadarmo bez časového obmedzenia.

 Žiadne skryté náklady! Všetko je jednoduché!

Macroscop zahŕňa najväčší sadu analýzy obrazu (inteligentných modulov). Je jedným z unikátnych modulov na trhu: modul zachytenia podobných objektov (Object Interception). Uskutočnuje sa  Interaktívne vyhľadávanie alebo zachytávanie on-line podľa fotografií, miesta na obrazu, veľkosti, tvaru, farby, objektu, vyhľadávanie podľa známok, vrátane na niekoľkých kamerach a vyhľadávanie ľudi v skupinách. Niektoré inteligentné moduli sú poskytnuté úplne zadarmo vo všetkých typoch licencií (ML, LS, ST): detektor pohybu, detektor hlasného zvuku, modul sabotáže videomonitorovania.

Exkluzívna technológia video analýzy komprimovaných  video streamov  z kamier plneho dekódovania zvyšuje rýchlosť spracovania o 4 krát. Môžete znížiť náklady na výpočtové zariadenia alebo inštalovať viac kamier na serveri a používať analýzy obrazu. + uskutočneno dekódovanie video streamov  formátu H.264 na grafickej karte pre účely zobrazenia, čo tiež znižuje zaťaženie centrálneho procesora (CPU), pri zobrazení. Je použivaná echnológia DXVA

O typoch licencií

Čítajte viac

Prečítajte si

 Spoľahlivosť

 Intuitívne rozhranie

Univerzálnosť

Macroscop umožňuje nakonfigurovať automatickú replikáciu archívu, zálohovanie dát na serveroch, sledovať výkon systému (monitorovací server), prístup k archívu na SD karte.

Macroscop nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti programovania, aby meniť konfiguráciu a pracovať s programom.Prvá Inštalacia program trva nie je viac ako 10-15 minút. Konfigurátor systému samostatne nájde IP-kamery a pomáha nastaviť systém.

Program pre ovládanie IP-kamerami Macroscop pracuje so všetkými IP-kamerami (viac ako 3000 modelov 140 značiek, podpora ONVIF a Psia). Možnosti pre rozširovanie systému nie sú obmedzené. + Podpora Fisheye kamer (funkcia skenovania guľového obrazu, 4 * 90 v režime online, a pri prehrávaní archívu) a ovládanie PTZ.

Feedback

Ako dozvedieť sa viac

Ako dozvedieť sa viac

© Eocortex

Tell us about your project and we will send you information about solutions and a quote within one business day.